Esate naujas vartotojas, registruokitės čia: Registruotis
Krepšelis (0) prekių
8 672 36916

  Visi Iskonta.lt užsakymai klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas, po apmokėjimo. Išskirtiniais atvejais užsakymo terminas gali prasitęsti papildomai 1-2 darbo dienas, tačiau apie tokią išimtį Iskonta.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba e-paštu.

Galite rinktis vieną iš pristatymo būdų:

 

  • Prekės pristatomos kurjerių pagalba. 
  • Jeigu Jums labai svarbu prekes gauti tą pačią dieną arba šęštadienį, sekmadienį, Klaipėdos apskrityje galime jas pristatyti savo transportu, bet prieš tai būtina tai suderinti e-paštu iskonta@inbox.lt arba telefonu 8-672-36916.
  • Taip pat prekes galite atsiimti patys iš mūsų parduotuvės, esančios adresu Tiekėjų g. 7, Kretinga. Atvykstant atsiimti prekių, susisiekite telefonu 8-672-36916.

MB Iskonta turi teisę vykdyti akcijas ir keisti pristatymo sąlygas. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai pažymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos pažeidimo aktą ir atsiųsti mums. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota (pristatyta) tinkamai. MB Iskonta neatsako už kliento užsakytos prekės nepristatymą ar pavėluotą pristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių MB Iskonta negalėjo kontroliuoti ar užkirsti kelią šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.