Esate naujas vartotojas, registruokitės čia: Registruotis
Krepšelis (0) prekių
8 672 36916

1.  

 

 

Mokėjimas už prekes, įsigyjamas mūsų internetinėje parduotuvėje, vykdomas per interneto atsiskaitymo sistemą "Paysera". Šis atsiskaitymo būdas paprastas, greitas ir visiškai saugus. Atsiskaitymo sistema "Paysera" iš mūsų internetinės parduotuvės gauna tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai. Apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kurioje Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Daugiau informacijos apie www.paysera.lt

 

2.  Banko pavedimu

Įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje būtinai reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: MB Iskonta 
Sąskaita: LT40 7300 0101 4522 1819
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 304144570

 

3. Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu

 Atsiskaitykite už prekes ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Šis apmokėjimo būdas Jums papildomai kainuos 1eur. Pirkėjui atsisakius priimti pristatytas prekes be svarbių priežasčių, išrašoma sąskaita fatūra už patirtas faktines prekės pristatymo išlaidas.

Dėmesio: pirkinių pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

4. Grynaisiais pinigais atsiimdami prekes iš mūsų sandėlio

Dar vienas atiskaitymo būdas, leidžiantis naudoti grynuosius atvykus atsiimti užsakymo iš mūsų parduotuvės, esančio sadresu: Tiekėjų g. 7, Kretinga. Čia galite įsigyti ir daugiau mūsų parduodamų prekių.

 

Visos kainos nurodytos eurais su PVM. Iskonta.lt pasilieka teisę keisti prekių pristatymo kainas, kurios keičiasi pasikeitus vežėjams, apie tai informuojant pirkėją, kai prekės jau užsakytos. Iskonta.lt, pastebėjusi sandėlio likučių ar kainų neatitikimą, iš kart informuoja pirkėją nurodytais kontaktais.