Esate naujas vartotojas, registruokitės čia: Registruotis
Krepšelis (0) prekių
8 672 36916
Akyto betono blokeliai LITE
Akyto betono blokeliai LITE

Akyto betono blokeliai LITE

Variantas:
Svoris: 0.00
Pastabos:
Dėl konkrečių kiekių ir kainų susisiekite telefonu 8-672-36916 arba e-paštu info@iskonta.lt
Aprašymas:

Akyto betono blokeliai vis labiau populiarėja tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Akyto betono blokeliai yra masyvūs, bet labai lengvi ir tvirti lyg akmuo.

Akyto betono blokeliai - tai labai lengvai apdorojama bei ekologiškai švari medžiaga. O pagal ekologiškumą akytas betonas užima net antrą vietą po medienos. Akytasis betonas - tai medžiaga nespinduliuojanti jokiais kenksmingais junginiais, turinti 4 kartus mažesnį spinduliavimo aktyvumą nei plyta ar silikatinis blokas.

Akyto betono blokeliai yra gaminami iš natūralių medžiagų - kalkių, smėlio, vandens ir aliuminio pastos, todėl yra nekenksmingi aplinkai ir sukuria palankiausią gyvenamąją aplinką.

Pagal mineralinę kilmę akyto betono blokeliai - tai nedegi, atitinkanti aukščiausius priešgaisrinės apsaugos reikalavimus medžiaga.

Akyto betono blokeliai yra lengva, patvari medžiaga, turinti didžiausias šilumines izoliacines savybes palyginti su kitomis sienų mūrijimui skirtomis medžiagomis. Vienas iš akyto betono blokelių privalumų toks, kad akyto betono blokeliai sulaiko ir akumuliuoja šilumą, todėl žiemą šilumos nuostoliai mažėja, o vasarą patalpos neįkaista.

Akyto betono blokeliai turi labai tikslius matmenis ir tai turi didžiausią įtaką sienų šilumos izoliacinėms savybėms. Akyto betono blokeliai atsparūs šalčiui ir lygina išorinius temperatūros pokyčius. Šios savybės dėka temperatūra ir drėgmė pastato viduje staigiai nekinta.

Akyto betono blokeliai yra visiškai atsparūs bakterijoms, pelėsiams ir grybams.

Kiekis: (likutis: 0)
Kaina: 72.00 EUR
Suma:
72.00 EUR